«Мій найкращий день — саме сьогодні»

/Files/images/19407391.jpg

1. Саме сьогодні я буду щасливий. Щастя — усередині нас, воно не є результатом зовнішніх обставин. Тому людина щаслива настільки, наскільки повна рішучості бути щасливою.

2. Саме сьогодні я пристосуюся до життя, що мене оточує, і не робитиму спроб підлаштувати все до своїх бажань. Я прийму мою сім'ю, моє навчання, обставини мого життя такими, як вони є, і спробую адаптуватися під них.

3. Саме сьогодні я подбаю про свій організм. Я зроблю зарядку, буду піклуватися про своє тіло, уникатиму шкідливих для здоров'я дій і думок, щоб моє тіло охоче виконувало всі мої вимоги й установки.

4. Саме сьогодні я приділю увагу розвитку свого розуму. Я вивчу щось корисне. Не буду «інтелектуальним ледарем». Прочитаю з ціка­вістю те, що вимагає зусиль, роздуму, зосере­дженості.

5. Саме сьогодні я займуся моральним самовдосконаленням. Для цього зроблю щось хороше, корисне конкретній людині і виконаю дві справи, які мені не хочеться робити.

6. Саме сьогодні я буду доброзичливим до всіх. Я намагатимуся виглядати якнайкраще, буду люб'язним і щедрим на компліменти, не прискіпуватимуся до людей, не намагатимуся їх виправити.

7. Саме сьогодні я житиму тільки нинішнім днем, не прагнучи розв'язати проблему всього мого життя одразу. Я легко виконаю будь-яку, навіть рутинну роботу.

8. Саме сьогодні я проведу півгодини у спокої на самоті, спробую розслабитися.

9. Саме сьогодні я радітиму життю і буду щас­ливий. Любитиму і віритиму, що ті, кого я люб­лю, люблять мене.

Не забувайте говорити собі слова підбадьо­рення!!!

Кiлькiсть переглядiв: 956